PF2010 aneb vítejme v novém roce!

Autor: RC.305
Sekce: RC.305
Vydáno dne: 01.01.2010


PF2010Starý rok nám odešel vy víte kam a čas se nám s půlnočním odpočtem překulil do pošmourného pátečního dne, úplně prvého v novém roce 2010. Veškerá předsevzetí, která jsme do nového roku učinili jako úlitbu pro klid našeho svědomí, se nám začínají pomalu vynořovat v mysli z kalného oparu půlnočního slavnostního hodokvasu, orámovaného popravenými flaškami, oschlými chlebíčky a opálenými zbytky silvestrovských rachejtlí a dělbuchů, v tom lepším případě.

Tak tomu bylo i minulý rok, tak tomu bylo i ten předminulý a všechny roky předtím, tak tomu bude i letos, že každá změna letopočtu sebou přináší neustále opakovanou naději, že tentokrát to určitě bude lepší, všechno stihneme včas a splní se nám naše nejtajnější myšlénky.

Nebudu vás tady omračovat výčtem svých plánů a nadějí, zkušenost mne již naučila, že něco se povede, něco zase ne, a, řečeno slovy klasika, vo tom to je, vážení. Naopak, co chci udělat a velmi rád, je vyjádřit poděkování vám všem, kteří navštěvují tyto stránky, za váš zájem, podporu i výpomoc. Veliké díky! Doufám, že i nadále se mi bude dařit nacházet zajímavá témata, která budu, včetně mých současných či nově nabytých zkušeností, přetavovat do článků či zpráviček a stejně tak doufám i v to, že i vy zde budete nacházet informace, které vám alespoň trochu pomohou při krocení toho našeho koníčka.

Přeji vám všem, ať se vám v tomto novém roce 2010 daří co nejlépe, hodně zdraví, štěstí a pohody, neboť to jsou věci, které si nelze koupit. Co se týče toho "našeho", pak vám přeji šťastnou ruku při výběru nových či dalších miláčků do stáje, štěstí při jejich shánění, rozumné ceny, klid při sestavování, osvícení při vylepšování, zručnost při úpravách, co nejmíň defektů a co nejvíce najetých kilometrů a osobních setkání strávených na těch nekrásnějších expedičních výletech!

Vše nejlepší v roce 2010 vám přeji nejen já, ale i garážový tým 305. expediční skupiny ve složení garážmistr Jouda (ten malý zelený ušatý v županu), zásobovačka Cilka (ta vyzáblina na jehlách vzadu), mechanik Vilda (ten divně oblečený) a maskot Kokína (tu snad poznáte sami).

PF2010


Tento dokument byl vytištěn ze stránek RC.305 na adrese http://rc.305.cz

© 2009 - Michal Nováček - minot@ur  |  Všechna práva vyhrazena - All rights reserved  |  Obsah - uvedení autoři a zdroje