Expedice První sníh - Praha-Háje - 27.11.2010

Autor: RC.305
Sekce: Akce
Vydáno dne: 13.12.2010


Expedice hájeTento článeček je výsledkem mé duševní paralýzy, neboť ta zapříčinila, že jsem pozapomněl na přítomnost rubriky Akce, kterou jsem právě kvůli těmto věcem zakládal. Původně jsem myslel, že akce, jichž se zúčastním, zhodnotím a doprovodím nějakým vtipným textem. Bohužel, od této akce již uplynuly dva týdny a události starší než tři dny si již tak nějak prostě... ééé, tentononc... nepamatuji :), takže co říci? Ano, akce se vyvedla!

Motto akce: "Někdo chodí na procházku se psem, někdo s autíčkem."

Expedice Trochu dat na počátek. Akce proběhla v sobotu 27.11.2010, místem konání byla Praha-Háje, lokalita u Milíčovského lesa. Sraz a začátek akce byl v 10 hodin dopoledne, výchozím bodem tzv. červená škola. Hlavním organizátorem byl Wolf77. Akce se zúčastnilo 13 aut, což je vcelku slušný počet. Lidi jsem nepočítal, ale na jedno auto byl zhruba jeden člověk :)

Počasí se vyvedlo, po předchozích dnech, kdy bylo zataženo až nevlídno s prvními dávkami sněhu, se na sobotu hezky vyčasilo. Sluníčko svítilo, terén pokryt tenkou vrstvou panenského sněhu. Mrzlo, tudíž žádné pořádné bahínko. Na druhou stranu zamrzlé kaluže a první slabý led na potůčku a nádržích vybízel k troše klouzavého a bořivého adrealinu.

Slov již dost. Nyní následuje výběr mých fotografií z akce opatřených komentářem.
Expedice Tak osazenstvo tohoto Páža mne dostalo. Párek medvídků na autovýletě, s mapou, aby se neztratili, v kufru složený modýlek letadla. Sice měli zřejmě od hulení pořád zamžený skla, ale do cíle dojeli. Doufám, že je majitel nechal pořádně vysušit.

Vlastník auta: UFO

Expedice Tento Jeep s kastlí od HPI je ukázkou toho, že v jednoduchosti a správné velikosti kol pod kastlí je síla. Mít toho Jeepa, taky by se mi tak líbil. Decentní bílo-černé provedení. Jen je škoda, že Lara Kroftů zůstala doma, aby jí nevomrzly lejtka.

Vlastník auta: mivy

Expedice Důkaz, že opravdu jelo 13 aut. Přepočítáno 6x, 3x zleva a 3x zprava. To, co při punktování původně vypadalo jako akce pro pár lidí, zmnožilo se slušnou účastí na bytelnou bandu brouzdalů. Vcelku vyrovnaná všehochuť podvozků, CC-01, SCX-10, High-Lift a taky jeden Creeper.
Expedice Tuto fotku považuji za nejpovedenější z mých z této akce. Pro mne je ukázkou toho, že když se vezme často opovrhovaná kastle CF-100 za správný konec, rázem rozkvete jak nejkrásnější květ. Vše sedí - volba barev, dělení barevných polí, detaily.

Vlastník auta: RedneCk

Expedice Ukázka toho, jak má vypadat správná Yotka. Vzhled spolehlivého vozidla-pracanta, nenápadné barevné provedení, decentní vybavení. Čistá a pěkná prácička.

Vlastník auta: mara74

Expedice No, ehm, samochvála jistě smrdí, ale byl jsem rád, že se mé rychlé protivodní úpravy na Creeperu osvědčily. Kastle se vlastně i díky nápisu dá brát jako prebuild beta verze 0.9 pro Iron Reapera :). Trochu jsem ho počmáral lihovkou na ochrannou fólii, aby nebyl úplně průhledný. Zvláště řidič je povedený :)

Vlastník auta: minot@ur

Expedice Zrovna jsem Wolfovi navrhoval, aby pro pěknou akční fotku efektně zahučel s Honšem pod led, když se skutečně ozvalo křupnutí a Honšó se chystalo otužit, což donutilo Wolfa se trochu rychleji ohnout. Jinak pěkné Honšo na steroidech, co se všude vyhrabe.

Vlastník auta: Wolf77

Všechny mé fotografie z této akce najdete ve Fotogalerii. Bližší informace o tom, jak se akce punktovala, kdo se účastnil a další odkazy na fotografie aj videa z akce můžete nalézti ve vláknu věnovanému této akci na fóru RC4x4.cz.

Vedle fotek jsem pořídil i krátké video z krasokolobruslení na velké zamrzlé louži uprostřed louky. Točeno foťákem.

- Fotografie, video - Michal Nováček -


Tento dokument byl vytištěn ze stránek RC.305 na adrese http://rc.305.cz

© 2009 - Michal Nováček - minot@ur  |  Všechna práva vyhrazena - All rights reserved  |  Obsah - uvedení autoři a zdroje