Ansmann Fan - atrapa ventilátorů

Autor: RC.305
Sekce: Scale doplňky
Vydáno dne: 24.12.2010


Ansmann FanSada Ansmann Racing Item No. 201000236 obsahuje 2 ks ventilátorů, které jsou dle výrobce určeny především pro modely short course trucků v měřítku 1:10. Nic však nebrání použít je i pro jiné modely, kde se mohou uplatnit například k modelovému ztvárnění chladiče či případných dalších doplňků. Sadu lze najít v nabídce Akroshop.cz a dalších prodejců automodelářských potřeb.

Sada ventilátorů je balena v plastovém pytlíku a obsahuje 2 ks vrtulek, 2 ks mřížek a pytlíček s imbus šroubky a plastovými trny:

Ansmann větrák

Plastové díly jsou čistě vylisovány z houževnatého černého plastu. Samotný větrák se složí ze tří dílů - do osového otvoru vrtulky se nasune plastový trn, jehož přesahující část se pak natlačí do otvoru v ose mřížky. Trn je možné do mřížky zalepit, ale i bez lepidla drží dobře. Celek ventilátoru se pak přichytí na potřebné místo pomocí čtyř kusů inbus šroubků M3.

Rozměry dílů ventilátoru:

Ansmann větrák
Ansmann větrák
Ansmann větrák

Sada ventilátorů se dá zakoupit i v provedení s chromovým finišem. Cena sad v obou provedeních se pohybuje kolem 66,- Kč.

- Fotografie - Michal Nováček -


Tento dokument byl vytištěn ze stránek RC.305 na adrese http://rc.305.cz

© 2009 - Michal Nováček - minot@ur  |  Všechna práva vyhrazena - All rights reserved  |  Obsah - uvedení autoři a zdroje