RC souprava Hobbyking HK-GT3B 2.4GHz 3 Channel Radio System

Autor: RC.305
Sekce: RC soupravy
Vydáno dne: 02.02.2011


HK-GT3BVčera, to jest 1. února, se v nabídce Hobby Kingu konečně objevila delší dobu avízovaná RC souprava Flysky GT3B. Pečlivě oblečená v typickém oranžovo-modrém kabátku štítků Hobbykingu je nabízena pod označením HK-GT3B AFHDS 2.4GHz 3 Channel Radio System. Po přibližně měsíčním zpoždění, o jehož důvodech se můžete dočíst v mém dřívějším článku, tímto Hobbyking rozšiřuje svůj sortiment o další rádio ze stáje čínského Flysky.

Prodejně úspěšná dvoukanálová volantovka HK-GT2 tak dostává svou vybavenější sestřičku, obě přitom používají stejný přijímač, který se též nachází v nabídce Hobbykingu. Doufejme tedy, že tato GT3B bude v pořádku a není postižena nepříjemným problémem s exponenciálami. Doporučuji tedy na Hobbykingu sledovat diskuzi pod vysílačkou a vyčkat na ohlasy prvních uživatelů, jak se vysílačka jeví.

Hobby King HK-GT3B

Již dříve jsem tu stručně popisoval vlastnosti vysílačky GT3B v podání originálu od firmy Flysky nebo klonů v jiném futrálu Ansmann, ale opakování je matka moudrosti a tak není od věci si údaje zopakovat.

Parametry RC soupravy

Balení obsahuje vysílačku HK-GT3B, tříkanálový přijímač HK-GT2R (Flysky FS-GR3C) a návod.
HK-GT2R

Jen připomínám, že výhodou vysílaček GT2, GT3 i GT3B posledních verzí, ať už prodávaných přímo Flysky, nebo brandovaných Eurgle, Ansmann či Hobbyking, je možnost bezproblémového spárování a tedy vzájemného používání tříkanálových přijímačů GR3C. Tyto přijímače by se měly dát spárovat i s posledními verzemi páčkových vysílaček od Flysky (a rebrandů Hobbyking, Eurgle, Turnigy, Turborix a další). Přijímače jsou vybaveny tlačítkem pro nastavení chování funkce fail safe.

RC souprava je na Hobbykingu prodávána za cenu těsně pod 39,- USD.

- Fotografie - Hobbyking -


Tento dokument byl vytištěn ze stránek RC.305 na adrese http://rc.305.cz

© 2009 - Michal Nováček - minot@ur  |  Všechna práva vyhrazena - All rights reserved  |  Obsah - uvedení autoři a zdroje