Nový firmware pro vysílačku Flysky GT3B uvolněn k testování!

Autor: RC.305
Sekce: RC soupravy
Vydáno dne: 25.05.2011


Flysky FS-GT3BJak je vidět, události kolem firmware pro vysílačku Flysky GT3B nám pěkně nabírají spád. Z tohoto důvodu se budu snažit velmi brzy dokončit návod na přeprogramování firmware vysílačky GT3B a jejích klonů, vycházející na mých stránkách. Rád bych do neděle, jestli se o pár dní seknu :), tak se na mne nečilte - bylo toho v poslední době kolem GT3B opravdu dost. Minulých osm dní jsem totiž trávil testováním tohoto nového firmware, který psx dokončil a zaslal mi k vyzkoušení. Dnes byl tento firmware spolu se stručným manuálem zveřejněn na stránkách R/C Tech forums za účelem jeho otestování širší modelářskou obcí.

Pokud již máte doma programátor, veškerá potřebná moudra jste vyčetli z vlákna FLYSKY GT3b Transmitter na R/C Tech forums a částečně i u mne a nečiní vám problém vysílačku přeprogramovat, budu rád, když se testování také zúčastníte. Firmware i manuál stahujte zde. Manuál je v angličtině, ale neměl by myslím činit potíže. Budu se snažit o jeho brzký překlad.

Musím opět psx-ovi vyseknout hlubokou poklonu, že v tak krátké době dokázal napsat úplně nový firmware, který napravuje řádku chyb původního firmware od Flysky, přidává navíc spoustu funkcí a přitom je víc jak dvakrát menší než originální! Samotné testování byla pro mne radost, nejen kvůli věci samé, ale i proto, jak rychle psx zpracovával mé připomínky a nápady, tedy ty, co za to stály :). Nejpozději do druhého dne mne v mailu vždy čekal upravený firmware. Pozitivní zprávou je též fakt, že během testování mi programátor šlapal jak hodinky a nezaznamenal jsem jediný problém.

Pokud se ptáte, jaké vlastnosti má nový firmware pro vysílačku GT3B, mohl bych vás odkázat na již zmíněný manuál. Alespoň stručně si je proto nyní představíme:

Připomínám jen, že pro diskuzi kolem přeprogramování vysílačky Flysky GT3B jsem zřídil na fóru RC4x4.cz vlákno Přeprogramování firmware vysílačky Flysky GT3B. Pokud jste schopni nový firmware vyzkoušet, směřujte prosím vaše poznatky či dotazy do tohoto vlákna. Děkuji.

- Fotografie - FlySky -


Tento dokument byl vytištěn ze stránek RC.305 na adrese http://rc.305.cz

© 2009 - Michal Nováček - minot@ur  |  Všechna práva vyhrazena - All rights reserved  |  Obsah - uvedení autoři a zdroje