50000 !!!

Autor: RC.305
Sekce: RC.305
Zdroj: Michal Nováček, 5.12.2011
Vydáno dne: 05.12.2011


50000Padesát tisíc je pěkné číslo... 5-0-0-0-0... takové kulaté :) ... Dá se na něj dívat z mnoha úhlů - například jako výše výhry ve Sportce by padesát tisícovek určitě nebylo k zahození. V tomto případě je však mou výhrou dosažení další významné mety v návštěvnosti mých stránek. K této příjemné události došlo někdy během včerejšího dne, což byla neděle 4. prosince 2011.

Překročením této mety tedy začal útok na další kulatý cíl, jimž je sto tisíc návštěvníků. Pevně věřím, že návštěvníků převážně spokojených (přeci jen se nelze zavděčit všem), kteří na mých stránkách nacházejí, jak doufám, užitečné či jinak přínosné články s informacemi a recenzemi o různých výrobcích a dalších tématech, které vás zajímají. Budu se snažit, aby tak tomu bylo i nadále, protože vidím, že návštěvnost pomalu, ale jistě, stoupá a nemalé úsilí, které mým stránkám věnuji, není tedy zbytečné.

Každé vaše hodnocení, pochvala, komentář či připomínka, pozitivní i negativní, jsou pro mne nejen důležitou zpětnou vazbou, ale svým způsobem i oceněním mé práce, jejíž případná informační užitečnost je signalizovaná vaším zájmem o dané téma.

Děkuji tedy vám všem, stálým i příležitostným návštěvníkům, za vaší dosavadní i budoucí přízeň a buďte na těchto stránkách i nadále vítání!


Tento dokument byl vytištěn ze stránek RC.305 na adrese http://rc.305.cz

© 2009 - Michal Nováček - minot@ur  |  Všechna práva vyhrazena - All rights reserved  |  Obsah - uvedení autoři a zdroje