Světelný modul EZpower EZRL1000 - Rally Legends Led Lights Rally Kit

Autor: RC.305
Sekce: Světelné moduly
Vydáno dne: 16.07.2012


Světelný modul EZpower EZRL1000 - Rally Legends Lights KitZajisté jste již zaregistrovali existenci italské RC modelářské firmy Italtrading, která již nějaký čas nabízí mimo jiné produkty i velmi hezké desetinové modely klasických, ba přímo legendárních rally Lancií let minulých. K dostání jsou tak kompletní modely nebo karosérie Lancia Delta, Lancia 037 a též Lancia Stratos prodávané pod značkou The Rally Legends. Vedle toho Italtrading nabízí i další výrobky pod brandem EZpower, mezi nimiž můžeme najít i světelný modul EZpower EZRL1000 - Rally Legends Led Lights Rally Kit.

O světelných modulech jsem již velmi dlouho nepsal. On zas žádný velký důvod k tomu nebyl, vcelku nic významného se neudálo a na trhu se stále drží značky nebo recyklovaná řešení, která jsem již popisoval dříve. Ani tento světelný modul, EZpower EZRL1000 - Rally Legends Led Lights Rally Kit, není vyjímkou.

EZpower EZRL1000

Trochu jsem se rozmýšlel, jestli tedy mám o tomto světelném modulu vůbec napsat. Nakonec jsem si řekl, proč ne, berte to jako takové připomenutí tohoto modulu a současně i upozornění na pěkné modely aut Lancia :) . V neposlední řadě je tento modul již dostupný i u nás, v nabídce jej má například e-shop Akroshop za 499,- Kč. Tento modul je jinak na trhu již poměrně dlouhou dobu. Vyrábí ho firma G.T. Hobbies pod označením R/C car LED. Nabídku světelných modulů této firmy jsem popisoval v článku Světelné moduly od G.T. Hobbies, kde si můžete přečíst blížeji o jeho funkcích.

EZpower EZRL1000
EZpower EZRL1000

Stručně shrnuto, napájení a ovládání připojených LED diod je řízeno světelným modulem, který je pomocí V-kabelů připojen ke kanálům plynu a volantu v přijímači. Umožňuje tak funkční osvětlení předních světel, zadních světel, směrových světel (blinkrů), brzdových a couvacích světel. Modul má 8 přípojných konektorů pro LEDky standardu Tamiya. Balení obsahuje světelný modul, 2 ks V-kabelů, 12 ks LED diod (bílé 6 ks, červené 2ks a oranžové 4ks), oboustranou lepící pásku a příchytky na kabely.

EZpower EZRL1000

Cena modulu venku je velice flexibilní, svého času byl k dostání na RC Mushroom za 9,50 USD, na známějším RCmartu ho pak ocenili na celých 25,- USD. Současně připomínám, že tento modul nemusí korektně spolupracovat se všemi vysílačkami.

- Fotografie - Therallylegends.eu, Rallylegendsrc.com, Italtrading.it -


Tento dokument byl vytištěn ze stránek RC.305 na adrese http://rc.305.cz

© 2009 - Michal Nováček - minot@ur  |  Všechna práva vyhrazena - All rights reserved  |  Obsah - uvedení autoři a zdroje