Cheali Chargers – nabíječky s open source firmwarem - potřetí

Autor: RC.305
Sekce: Nabíječky
Vydáno dne: 25.03.2014


Cheali Chargers – nabíječky s open source firmwarem - 3Před měsícem jsem zde představil Cheali Chargers, což je open source firmware projekt určený pro některé čínské nabíječky, tzv. Bantam klony. První dva díly seriálu, který vychází na stránkách slovenských kolegů-modelářů, jsou věnovány prvotnímu představení open-source firmwaru a přeprogramování nabíječky. V pořadí třetí díl je věnován připojení nabíječky k USB portu počítače a čtvrtý díl pak připojení teplotního čidla. Pátý až osmý díl detailně popisuje funkce firmwaru.

Autor: István Magi, překlad: Imrich Kišš, připravil: Janko O. - Originální úvodní článek najdete na stránkách Realistické RC modely. Redakčně upraveno.

Stručně - odkazy na další díly seriálu o nabíječkách s open source firmwarem jsem opět doplnil do úvodního článku. Jak psáno výše, od posledního upozornění vyšly další čtyři pokračování seriálu věnované detailnímu popisu funkcí firmwaru nabíječek.

Všechny odkazy na dosavadní díly seriálu najdete pohromadě zde.

Struktura menu open source firmwaru:

Cheali charger menu

- Obrázky - Realistické RC modely -


Tento dokument byl vytištěn ze stránek RC.305 na adrese http://rc.305.cz

© 2009 - Michal Nováček - minot@ur  |  Všechna práva vyhrazena - All rights reserved  |  Obsah - uvedení autoři a zdroje