Přejezdové plechy od RCOffroad.cz

Autor: RC.305
Sekce: Scale doplňky
Vydáno dne: 11.01.2015


Přejezdové plechy RCOffroad.czV průběhu týdne jsem tu v Aktualitách uvedl, že pokud nyní cokoliv objednáte na eshopu RCOffroad.cz, můžete si ke své objednávce vybrat dárek zdarma. Vedle relativních novinek, jako je například dříve popisovaná LED světelná rampa nebo vícebarevné výstražné pásky, si nyní můžete na jmenovaném eshopu objednat i kovové přejezdové plechy, anglicky sand ladders.

Přejezdové plechy slouží ke zdolávání terénních nerovností nebo pomáhají při vyprošťování vozidla. Ty skutečné se ponejvíce vyrábějí z ocelového plechu a mají povrch obvykle upravený tak, aby zvyšoval adhezi. Na vozidle se přejezdové plechy vozí zavěšené na bocích nebo uložené na střešním nosiči.

Přejezdové plechy RCOffroad.cz

Modelové přejezdové plechy od RCOffroad.cz v měřítku 1:10 jsou vyrobeny z duralového plechu tloušťky 1mm a jsou opatřeny kruhovými otvory o průměru 5mm. Rozměry plechu jsou 150x50mm při výšce hrany 5mm. Jeden plech váží 16g. Plechy jsou prodávány v páru.

Přejezdové plechy RCOffroad.cz

Odkazy a cena

Produktová stránka - Přejezdové plechy

Přejezdové plechy se aktuálně prodávají za 169,- Kč (bez dopravy).

Přejezdové plechy RCOffroad.cz

- Fotografie - Michal Nováček, RCOffroad.cz -


Tento dokument byl vytištěn ze stránek RC.305 na adrese http://rc.305.cz

© 2009 - Michal Nováček - minot@ur  |  Všechna práva vyhrazena - All rights reserved  |  Obsah - uvedení autoři a zdroje