Hongkongský modelářský výrobce HobbyPro

Autor: RC.305
Sekce: Magazín
Vydáno dne: 30.11.2010


HobbyProJiž dříve jsem tu popisoval pěknou světelnou rampu od firmy HobbyPro s označením H528 Truck Light Bar. Po čase jsem vcelku náhodně zabrousil na stránky HobbyPro a zjistil, že jde o velkého hongkongského výrobce hlavně RC modelů aut a dalších automodelářských dílů a potřeb.

HobbyPro má v nabídce poměrně slušnou nabídku onroad i offroad aut v měřítku od pětin až po osmnáctiny, karoserií, kol, motorů, RC souprav, elektroniky, nářadí a mnoha dalších autíčkářských věcí. Tento výrobce zcela zřejmě prodává své výrobky dalším modelářským firmám - dodavatelům, kteří si je potom i brandují.

Při procházení nabídky jsem narazil na pár zajímavých věcí, mimo jiné i na tento světelný modul H364 LED System. No, mám pocit, že nyní již známe výrobce-dodavatele populárního světelného modulu od 3Racingu :). Kromě jiných drobností mne zaujala i tato "půlka" řidiče HD208 Plastic Driver Kit, použitelná do modelů desetin, nebo kastle HT303 Jeep, též v desetině.
Světelný modul HobbyPro H364
Řidič HobbyPro HD208
Karosérie HobbyPro Jeep HT303

Myslím, že stojí za to si stránky HobbyPro alespoň proletět. Některé díly se dají pod názvem výrobce najít na Ebayi, jinak můžou stránky posloužit jako reference pro nalezení dalších dílů u jiných dodavatelů.

- Obrázky - HobbyPro -


Tento dokument byl vytištěn ze stránek RC.305 na adrese http://rc.305.cz

© 2009 - Michal Nováček - minot@ur  |  Všechna práva vyhrazena - All rights reserved  |  Obsah - uvedení autoři a zdroje