Generátor modifikovaného firmware pro vysílačku Flysky FS-GT3B

Autor: RC.305
Sekce: RC soupravy
Vydáno dne: 26.04.2011


GT3B FW generator... a její rebrandy, slušelo by se pro úplnost říci. Tento článek tak trochu předbíhá událostem a logické posloupnosti věcí. Jelikože však mnou před časem avizovaný článek věnovaný postupu přeprogramování vysílačky GT3B teprve dopisuji, nabízím vám další čerstvě křupavou a hlavně skvělou věc z psx-ova programovacího doupěte :). Pokud se nějakým způsobem do přeprogramování vysílačky GT3B namočíte, tuto věc, jíž je generátor modifikovaného firmware pro vysílačku GT3B, určitě rádi využijete.

FlySky GT3B - tříkanálová vysílačka s velkým LCD displejemTento generátor řeší dvě množiny věcí. První množinou jsou bugy vysílačky GT3B, které jsou již dlouho známé, například problém s exponenciálami, nebo problémy, na které se přišlo v nedávné době. Druhou množinou jsou možnosti úprav některých parametrů, ať už z důvodu nevyhovujícího rozsahu či chování, nebo možnosti použití některých fukncí "trochu jinak".

Samotný generátor najdete na adrese http://cs.mff.cuni.cz/~semerad/GT3B/. Generátor je v angličtině - má to své historické důvody, protože psx veškeré novinky kolem programování GT3B anoncuje na R/C Tech Forums a nikde jinde. Jelikož jsem s ním ve stálém kontaktu a uvedené fórum samozřejmě též sleduji a přispívám tam, snažím se pak veškeré novinky a zásadní věci překlopit do snesitelné podoby i pro vás, kteří jsou anglickým jazykem nepolíbeni.

Generátor modifikovaného firmware pro vysílačku GT3B by psxPsx by neměl nic proti, abych generátor měl na svých stránkách a třeba v češtině, ale je pár rozumných důvodů, proč ne. Tím nejdůležitějším je pak fakt, že bych musel stále sledovat, zda na původní stránce generátoru nedošlo k nějakým změnám a promítnout je i u sebe (= další práce navíc). Protože však rád dávám věcem nějakou přidanou hodnotu, sledujte níže uvedený odkaz na generátor. Dostanete se na stránku na mém webu, kde najdete funkční okno přebírající přímo originální stránku generátoru, doplněné o české vysvětlivky, komentáře, upozornění a doporučení k jednotlivým položkám generátoru.

Generátor modifikovaného firmware vysílačky GT3B

- Fotografie - Michal Nováček, FlySky -


Tento dokument byl vytištěn ze stránek RC.305 na adrese http://rc.305.cz

© 2009 - Michal Nováček - minot@ur  |  Všechna práva vyhrazena - All rights reserved  |  Obsah - uvedení autoři a zdroje