Výstražné pásky od RCOffroad.cz

Autor: RC.305
Sekce: Scale doplňky
Vydáno dne: 28.10.2014


Výstražné pásky od RCOffroad.czPo LED světelné rampě z nabídky RCOffroad.cz se v tomto článku podíváme na zajímavé scale výstražné pásky, též zvané uzavírací bezpečnostní pás, anglicky pak warning nebo barricade tape, prostě a lidově mlíko ;). Eshop RCOffroad.cz p. Štiky má v aktuální nabídce celkem čtyři barevná provedení výstražných pásek a my si je všechny pěkně ukážeme.

K tomuto modelářskému doplňku se toho asi moc napsat nedá. Snad jen, že podobnou scale výstražnou pásku v měřítku 1:10 žádný jiný RC automodelářský výrobce nenabízí. Nejčastější použití těchto scale výstražných pásek vidím samozřejmě ve vytýčení trati například na trialových závodech, RC autoprezentacích a na dalších podobných akcích.

Výstražné pásky se prodávají v plastovém pytlíku v balení po deseti metrech. Na fotografii je balení žluté pásky s nápisem WARNING:

Výstražné pásky RCOffroad.cz

V nabídce jsou čtyři druhy výstražných pásek, žlutá s černým nápisem WARNING (rozměr nápisu 17x5mm), dále pak žlutočerná, bíločervená a bíločerná (šířka pruhů 7mm). Šířka pásek je cca 8mm:

Výstražné pásky RCOffroad.cz

Pásky jsou vyráběny z kvalitního materiálu, který zaručuje odolnost vůči běžným vnějším vlivům a při běžném používání by měly vydržet dlouho. Výhodou je, že se dají vyprat.

Odkazy a cena

Produktová stránka - Výstražná páska v měřítku 1:10

Výstražné pásky se prodávají za následující aktuální ceny:

Žlutá s černým nápisem WARNING - 298,- Kč / 10m
Žlutočerná - 248,- Kč / 10m
Bíločervená - 248,- Kč / 10m
Bíločerná - 248,- Kč / 10m

- Fotografie - Michal Nováček -


Tento dokument byl vytištěn ze stránek RC.305 na adrese http://rc.305.cz

© 2009 - Michal Nováček - minot@ur  |  Všechna práva vyhrazena - All rights reserved  |  Obsah - uvedení autoři a zdroje