Traxxas připravuje tuningové díly, karoserii a kit pro model TRX-4

Autor: RC.305
Sekce: Traxxas TRX-4
Vydáno dne: 02.11.2017


Traxxas připravuje tuningové díly, karoserii a kit pro modelNa právě probíhajím automotive veletrhu SEMA v americkém Las Vegas představil Traxxas další novinky týkající se úspěšného scale & trail modelu TRX-4. V roce 2018 se tak můžeme těšit nejen na kit (stavebnici), ale také na tuningové díly pro úpravy podvozku a novou karoserii v podobě Ford Bronco 1979. Pokud mne paměť neklame, TRX-4 se tak stane prvním kitem v historii firmy.

Kit (stavebnice) Traxxas TRX-4 přijde pod katalogovým číslem 82016-4. Nepůjde však o úplně čistou stavebnici; klíčové prvky jako linky a olejové tlumiče budou již továrně sestavené. Obsažena bude také RC souprava TQi a elektronický regulátor XL-5HV, které známe z aktuálních RTR setů:

Traxxas TRX-4 Kit (82016-4)

Podvozek TRX-4 má díky portálovým nápravám velkou světlost a tím i průchodnost terénem. Kdo by však chtěl v terénu ještě více, dostane k dispozici tuningový tzv. Long Arm Lift Kit. Bude obsahovat delší linky, tlumiče a pružiny, prodloužené kardany a upravený držák serva pro zachování správné geometrie přední nápravy. Na obrázku je Long Arm Lift Kit spolu s novými 2,2" beadlock disky Method Race a 2,2" pneumatikami Canyon:

Traxxas TRX-4 Long Arm Lift Kit

Traxxas TRX-4 Long Arm Lift Kit

Disky Method Race mají mít středový díl z odolného kompozitu a duralové kroužky; k dispozi budou v obou nejpoužívanějších velikostech, 1,9" a 2,2":

Traxxas TRX-4 disky a pneumatiky - Method Race a Canyon

Licensovaná karoserie 1979 Ford Bronco Body Kit pro TRX-4 přijde ve dvou barevných provedeních, Sunset a Red. Karoserie z lexanu bude doplněna o chromované plastové díly - přední masku, nárazníky a boční lišty; součástí budou i zpětná zrcátka. Světla mají mít přípravu pro montáž LED osvětlení:

Traxxas TRX-4 1979 Ford Bronco Body Kit

Traxxas TRX-4 1979 Ford Bronco Body Kit

Traxxas TRX-4 1979 Ford Bronco Body Kit

Všechny výše uvedené fotografie představují předprodukční vzorky. Ceny ani přibližná dostupnost zatím nejsou známy.

Originální článek NEW from Traxxas at SEMA najdete zde.

- Fotografie, obrázky - Traxxas -


Tento dokument byl vytištěn ze stránek RC.305 na adrese http://rc.305.cz

© 2009 - Michal Nováček - minot@ur  |  Všechna práva vyhrazena - All rights reserved  |  Obsah - uvedení autoři a zdroje